Scouting Erasmus Logo

Scouting Erasmus Oosterhout

Nieuws

EHBO training voor de leiding

15-03-2014

Overal, en natuurlijk ook bij Scouting, ligt een ongeluk in een klein hoekje. Een deel van de leiding van onze groep is wel bekend met EHBO technieken, maar het is natuurlijk wel fijn als iedereen weet hoe te handelen in geval van een ongeluk. Moet je een kind dat gevallen is optillen, of juist niet? Wat doe je als er een snoepje in het verkeerde keelgat schiet? Zo maar wat zaken uit de dagelijkse praktijk. 

Scouting Erasmus heeft met de Medische en EHBO Stam (MES) een ochtend en middag georganiseerd om de basiskennis bij te brengen. In totaal hebben er 30 leden van de leiding aan meegedaan. Er komt nog een sessie waarbij de mensen die zaterdag niet konden, ook deelnemen.

MES; enorm bedankt! Wij zijn weer wat wijzer, en de veiligheid is toch weer een stukje beter! 

Extra foto's